PolskiEnglish
Główna > >
 
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:116. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:84. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:84. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:105. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:119. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:128. Error 9: Invalid character
poniedziałek, 16 czerwca 2014 07:22

rada programowaW imieniu Fundacji Fundusz Partnerstwa oraz firm systemu Coca-Cola zapraszamy do udziału w kolejnej edycji programu dotacyjnego Fundusz Kropli Beskidu.
26 maja 2014 r., w siedzibie RZGW odbyło się posiedzenie Rady Programowej Funduszu Kropli Beskidu, na którym podjęta została decyzja o nowej formule konkursu. W 2014 roku celem programu jest wsparcie działań mających na celu modernizację infrastruktury wodnej w placówkach oraz edukację w zakresie poszanowania i oszczędności wody.


W ramach konkursu proponujemy dofinansowanie projektów w formie dotacji w wysokości maksymalnie 20 000 zł, w tym uwzględnienie działań edukacyjnych w wysokości maksymalnie do 2000 zł. W ramach dofinansowania projektów planowane przez Państwa działania mogą obejmować np. wymianę baterii umywalkowych i prysznicowych na oszczędzające wodę; modernizację systemu spłukiwania wody, modernizację instalacji wodno-kanalizacyjnych, modernizację pisuarów czy budowę zbiorników na deszczówkę.

 

Środki z dotacji mogą być wykorzystywane od listopada 2014 r do kwietnia 2015 r.


Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem konkursu, przeprowadzić działania przygotowawcze w placówce oraz przesłać wniosek o dotację wg obowiązującego formularza
w terminie do 10 października 2014 r.


Formularz wniosku, regulamin oraz informacje prasową o ogłoszeniu konkursu znajdą Państwo w załączniku.


Czekamy na zgłoszenia!

 
KontaktMapa Strony