PolskiEnglish
Główna > Edycje > Edycja 2010 > Aktualności 2010
 
CSR Marketplace - Bruksela
poniedziałek, 22 listopada 2010 10:57

28 października br. w Brukseli odbyły się międzynarodowe targi dobrych praktyk społecznej odpowiedzialności biznesu „CSR Marketplace”.

CSR Marketplace BrukselaW targach wzięło udział ponad 400 osób, reprezentantów firm, instytucji unijnych i rządowych, organizacji społecznych, uczelni i mediów. Wśród 64 wyselekcjonowanych na targi, dobrych praktyk, znalazł się Fundusz Kropli Beskidu, prezentowany przez Iwonę Jacaszek i Katarzynę Borucką na wspólnym stoisku Coca-Cola HBC Polska i Coca-Cola Poland Services. W tym roku wydarzeniu towarzyszyła promocja przez CSR Europe, organizatorów targów, nowej strategii Enterprise 2020. Celami Enterprise 2020 są: wsparcie firm w budowaniu zrównoważonej przewagi konkurencyjnej poprzez platformę wymiany doświadczeń i innowacji; wsparcie współpracy pomiędzy firmami a ich interesariuszami oraz wzmocnienie globalnego przywództwa Europy w zakresie CSR poprzez zaangażowanie się w inicjatywy instytucji unijnych i innych interesariuszy.

 
Wpisz Się w EKO
czwartek, 26 sierpnia 2010 11:13

Film przedstawiający działalność Fundacji Fundusz Partnerstwa, na przykładzie programu dotacyjnego Fundusz Kropli Beskidu, zajmującego się wspieraniem działań na rzecz ochrony zasobów wodnych Beskidu Sądeckiego.

Czytaj dalej...
 
Rozstrzygnięcie konkursu
piątek, 28 maja 2010 10:42

Dnia 24 maja 2010 roku odbyło się posiedzenie Rady Programowej Funduszu Kropli Beskidu. W czasie posiedzenia rozstrzygnięta została 6 edycja Konkursu Funduszu Kropli Beskidu 2010.

Czytaj dalej...
 
Wodny Skarb Beskidu - warsztaty
środa, 31 marca 2010 00:00

Co zrobić, by dostać dotację? Jak przygotować dobry projekt? Jak go wdrożyć, by zostać uczestnikiem Funduszu Kropli Beskidu – jednego z największych proekologicznych i prospołecznych programów w Polsce? To główne tematu warsztatów, jakie odbyły się w ramach programu Fundusz Kropli Beskidu w Krynicy Zdroju.

Czytaj dalej...
 
Wzór umowy użyczenia konta bankowego
poniedziałek, 22 marca 2010 08:42

Do pobraniawzór umowy użyczenia konta bankowego.

 
«PoczątekPoprzednia12NastępnaOstatnie»

Strona 1 z 2
KontaktMapa Strony