PolskiEnglish
Główna > Partnerzy
 
Partnerzy

Fundusz Kropli Beskidu powstał w 2005 roku jako wspólna inicjatywa firm systemu Coca-Cola (Coca-Cola Poland Services i Coca-Cola HBC Polska) oraz Fundacji Partnerstwa dla Środowiska. Od początku istnienia programu Funduszem Kropli Beskidu zarządza Fundacja Fundusz Partnerstwa.

 

Firmy systemu Coca-Cola w Polsce

 

System Coca-Cola w Polsce reprezentują firmy Coca-Cola Poland Services sp. z o.o. oraz Coca-Cola HBC Polska sp. z o.o.

Coca-Cola Poland Services to spółka-córka The Coca-Cola Company, właściciela wiodących marek napojów bezalkoholowych, które są obecne na rynkach ponad 200 krajów na świecie.

Coca-Cola HBC Polska jest oddziałem Coca-Cola Hellenic Bottling Company, będącej pod względem sprzedaży drugim na świecie rozlewcą napojów The Coca-Cola Company, docierającym do ponad 560 milionów konsumentów.

Firmy z systemu Coca-Cola są liderem na polskim rynku napojów bezalkoholowych i zatrudniają ponad 3 tysiące osób. Od 1991 roku firmy te zainwestowały w Polsce ponad 500 milionów dolarów.

 

 

Fundacja Fundusz Partnerstwa

 

Fundacja Fundusz Partnerstwa jest niezależną fundacją, która specjalizuje się w działalności grantodawczej. Wspieramy finansowo i merytorycznie praktyczne inicjatywy obywatelskie na rzecz zrównoważonego rozwoju, opartego na dziedzictwie przyrodniczym i kulturowym.

 

Fundusz Partnerstwa został powołany w 2004 roku przez Fundację Partnerstwa dla Środowiska. Fundusz Partnerstwa zarządza programem Fundusz Kropli Beskidu oraz pozyskuje dodatkowe środki na jego rozwój – między innymi z Unii Europejskiej.
 

 
KontaktMapa Strony